Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 600 m² Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico Lauro de Freitas heeft een zwembad, is geschikt voor maximaal 20 personen en ligt op ongeveer 2 km van het Praia de Buraquinho. Het vakantiehuis biedt gasten wifi en privé-autoparkeren, en ligt op circa 10 minuten rijden naar Praia de Ipitanga.
De Parochie van Santo Amaro Ipitanga is op circa 3 km afstand gesitueerd. Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Parque das Dunas, hiervandaan.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van deze accommodatie. Barraca Buraco da Velha, waar Braziliaanse gerechten worden geserveerd, ligt op een korte afstand van de 7-badkamer villa. De dichtstbijzijnde luchthaven is Luis Eduardo Magalhaes, op 5 km van deze villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico?
Gasten van Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Luis Eduardo Magalhaes van Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico?
Er is een 5 km afstand tussen Luis Eduardo Magalhaes en Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico te bezoeken?
Gasten van Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico kunnen eten in Barraca Buraco da Velha restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Beira-Mar Em Vilas Do Atlantico. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk Praia de Ipitanga en de Parochie van Santo Amaro Ipitanga bereiken, die respectievelijk op ongeveer 4 km van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.